در این صفحه تصاویر محصولات مختلف سخت افزار و برخی پیج های نرم افزار نشان داده شده است. معمولا برای اخذ نوبت از مراکز درمانی دو گروه سیستم نصب می شود. سیستم های نوبت دهی روزانه و سیستم های رزرواسیون غیرحضوری که شامل نوبت دهی تلفنی، نوبتدهی اینترنتی و یا سایر اشکال نوبت دهی می باشد. این سیستم ها برای مراکز مختلف معمولا به شکل های گوناگون ارائه می شود. در گالری تصاویر می توانید تصاویر مربوط به کیپد های فراخوان نوبت مطب پزشکان، استند نوبت دهی آزمایشگاهی، استند نوبت دهی درمانگاهی یا استند تاچ، نمایشگرهای پذیرش، نمایشگرهای سانترال لابی درمانگاه ها و برخی صفحات نرم افزار سریتا را ببینید.

به یاد داشته باشید برای کنترل تردد بیمار در درمانگاه ها و کلینیک های ویژه که با ازدحام جمعیت مواجه هستید مکان یابی و فضایی که استند ها قرارداده می شود باید به درستی انجام شود تا آسیبی به استندهای تاچ نرسد. همچنین استفاده از برق ups برای سالم ماندن دستگاه ها در برابر نوسانات برق شهر توصیه می شود. در مورد نمایشگر های سانترال چنانچه در تصاویر دیده می شود باید به گونه ای باشد بیشترین بازدید را توسط بیماران و مراجعین داشته باشد. انتخاب سایز نمایشگرها به ابعاد سالن های انتظار درمانگاه ها بستگی مستقیم دارد. استفاده از شبکه نمایشگرهای اعلان پزشکان جهت اطلاع رسانی لابی های مختلف از توانایی های سیستم های نوبت دهی پویا پرتو پیشرفته است. نمایشگر ها با استفاده از کامپیوتر با کارت گرافیکی دوال و یا تین کلاینت قابل شبکه سازی و کنترل توسط نرم افزار نوبت دهی سریتا است.

به طور معمول یک کامپیوتر با مشخصات روز را به عنوان سرور نوبت دهی می توانید استفاده کنید. این سرور برای نرم افزار نوبت دهی سریتا و نرم افزار رزرو نوبت سخن می تواند به صورت مشترک استفاده شود. از طریق این سرور می توان تمام سخت افزارها را کنترل کرد و نمایشگرهای سانترال را برنامه ریزی کرد. داده ها و برنامه کلینیک ها و برنامه پزشکان درمانگاه های مختلف از طریق این سرور و نرم افزار سریتا و سخن در شبکه استند ها و سایر نمایشگر ها بارگذاری می شود. امکان بک اپ گیری خودکار در نرم افزار محقق است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و بررسی فضا و پیشنهاد سیستم با شرکت در تماس باشید. قطعا پیشنهادهای ویزه ای برای شما داریم. لطفا از تیزر و فیلم های ویدئویی سیستم نوبت دهی پویا پرتو در صفحات زیر و البته صفحات اجتماعی ما بازدید کنید.

 

تیزر (1)   تیزر(2)  تیزر (3)  تیزر (4)  تیزر (5)