سیستم های نوبت دهی کلینیک ویژه:

با توجه به حضور اساتید دانشگاهی در این کلینیک ها و حضور مراجعین بالا در این مراکز بیمار می بایست ابتدا از طریق ررواسیون اقدام به رزرو نوبت برای کیلنیک کند. البته این پایان ماجرا نیست چرا که با محدودیت های نوبت که از طریق تلفن اینترنت و اپلیکیشن نوبت دهی وجود دارد. شاید مجبور باشید چندین بار اقدام به درخواست نوبت کنید. به علت ظرفیت محدود نوبت پزشکان اغلب جهت دریافت نوبت با تاخیر و مشکلاتی مواجه هستید ولی این بهتر از حضور در بیمارستان و برگشت به خانه به دلیل تمام شدن نوبت هاست.

در کلینیک های ویژه اغلب سیستم های حضوری هم نصب شده است.

این سیستم ها برای تحویل قبض نوبت به مراجعینی است که قبلا از طریق سیستم های رزواسیون اقدام به رزرو نوبت کرده اند. البته درصد اندکی هم به نوبت دهی روزانه به بیماران حضوری اختصاص یافته است. توصیه می کنیم  روی این بخش خیلی حساب باز نکنید در اغلب اوقات برای اخذ نوبت روزانه از مراکز درمانی با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهید شد. ظرفیت محدود پذیرش و نوبت دهی پزشکان از جمله محدودیت های اصلی برای دریافت نوبت است.

یکی از راهکارهایی که برای رفاه حال مراجعین مراکز درمانی تعبیه شده استفاده از سامانه های اطلاع رسانی پیامک برای اعلان تایید نوبت رزرو شده است. از دیگر قابلیت هایی که اغلب سیستم های اطلاع رسانی پیامک ارسال تغییر ببرنامه پزشکان و یا کنسل شدن نوبت هاست. این سیستم پیامک اطلاع رسانی به همه زیر سیستم های رزرو نوبت اعم از نوبت دهی تلفنی، رزرو اینترنتی، اپلیکیشن نوبت دهی متصل است و فرقی ندارد بیمار از چه روشی اقدام به رزرو نوبت کند.

کیلینک های ویژه دانشگاه ها اغلب عصر فعال است. در برخی مراکز درمانی این کلینیک های ویزه در صبح ها هم از حضور اساتید و پزشکان متخصص بهره مند هستند. اطلاعات کاملتر تلفن رزرو و سایت های نوبت دهی کلینیک های ویژه بیمارستان های دانشگاهی را در همین سایت می توانید بیابید.

در صورت هرگونه سوال و یا تکیمل اطلاعات در مورد سیستمهای نوبت دهی کلینیک های ویژه لطفا با کارشناسان فناوری اطلاعات ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *