نوبت دهی غیر حضوری

نوبت دهی غیر حضوری آزمایشگاه ها مبتنی بر کلاود سرور

این بار بنا داریم با یک خبر مسرت بخش و تکنولوژی بالاتر آزمایشگاه ها و مراکز بهداشت را میهمان سیستم های نوبت دهی کنیم. سیستم هایی که نیازی به هیچ کامپیوتری در مرکز ندارند اما با استفاده از این سیستم ها افرادی که برای آزمایش پیش از ازدواج به مراکز بهداشت مراجعه میکنند، یا مراجعه کنندگانی که برای تست اعتیاد و تست اعتیاد ادرار به مرکز بهداشت مراجعه می کنند با توجه به محدودیت زمانی که دارند و البته با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش در آزمایشگاه مرکز بهداشت قبل از حضور با رزرو نوبت برنامه زمان بندی حضور مشخصی داشته باشند.
امروز بار دیگر به عنوان یکی از نقش افرینان اصلی مدیریت حضور ارباب رجوع و نرم افزار پزشکی، شركت پویا پرتو پيشرفته به عنوان پيشگام و مبتكر روش هاي نوین و ارائه دهنده جامع ترین خدمات در زمينه سيستم هاي هوشمند صدور و رزرو غير حضوري نوبت در سراسر كشور مفتخر است در گامي بلند و ارزشمند اینك نویددهنده توليد و ارائه پنل ویژه مختص مراكز بهداشت و مراکز طب کار باشد.
به کمک این راهکار ضمن برنامه ریزی تمامي خدمات قابل ارائه مراکز بهداشت شامل برنامه ریزی كلينيك در مرکز بهداشت، پارا كلينيك های مستقر در مراکز بهداشت و آزمایشگاه مرکز بهداشت (در شمال جنوب و شرق و غرب و مرکز کشور) در زمينه معاینات پزشکی، آزمایش‌های زوجین، کسبه، آزمایش های مربوط به طب كار، تست اعتياد، مشاوره، غربالگري مادر و نوزاد در مراكز بهداشت، موجبات آرامش در فضای پذیرش و جلوگیری از بي نظمي در هنگام دریافت خدمات به دست اید.
این سامانه نوین به هیچ سرور یا کامپیوتری احتیاج ندارد و با ساماندهي غير حضوري مراجعه كنندگان در بستر “WEB “يا به نوعی رزرو نوبت اینترنتی مرکز بهداشت و استفاده از پنل پيامكي با كمترین هزینه و بيشترین تأثير گذاري، گامي مؤثر در جهت ایجاد و تداوم نظم و رضایتمندی ارباب رجوع به همراه خواهد داشت.
زیرساختهای این سامانه صرفاً جهت سامان دهي و نظم بخشي مراكز بهداشت به صورت غیرحضوری است و نیازی به هیچ کامپیوتری درمرکز نمی باشد.
جهت بهره برداري از این خدمات از طریق تلفن 88355035-021 با ما در ارتباط باشيد. اميد است بتوانيم با ارائه راهكارهایي منحصر به فرد نسبت به عملكردهایي سازنده و اثربخش در حوزه درمان به ایجاد فضای سالم و بی دغدغه و کمک به پرسنل پذیرش مرکز بهداشت و البته برنامه های مدیران مراکز بهداشت کشور جهت ارائه خدمات متمایز به مراجعین درمانگاه و نيل به بهره وري بالاتر در سازمان و رضایتمندي بيشتر مراجعين و خدمات گيرندگان دست یابيم.