شرکت پویا پرتو پیشرفته

شرکت پویاپرتوپیشرفته به عنوان شرکت تولید کننده سیستم های مدیریت و کنترل تردد و ترافیک بیمار (مدیریت صف حوزه درمان) با قابلیت های منحصر به فرد تعریف شده در سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری،مکانیزاسیون واحدهای درمانگاهی، آزمایشگاهی، تصویربرداری و پذیرش که هریک به تنهایی از فرایندهای مختلفی برخوردارند از یک سو و از سوی دیگر نصب و راه اندازی سیستم ها در مراکز آموزشی و آموزشی- درمانی نشان دهنده قابلیت های مختلف سیستم و توان پاسخگویی به کلیه مواردی است که در کاربردهای مراکز درمانی مختلف حاصل می شود.
بررسی های تخصصی و دید کاملا اختصاصی به مقوله تردد و ازدحام بیماران پیش از آمدن پرسنل پذیرش و نیز پس از حضور پرسنل و بررسی دقیق نحوه حضور بیمار در اتاق پزشکان، کارشناسان تیم تحقیقات این شرکت را به کندوکاوی دقیقتر کشانده تا جاییکه توانسته است گلوگاه های اصلی را شناسایی کند. دستاورد این تحقیق حتی پس از بررسی و تحلیل سیستم های مشابه خارج کشور و رسیدن به راهکارهای عملی با دید اجرایی و اقلیم شناسی کشور مان سیستم جامع مدیریت صف درمانی بر اساس و مبتنی بر نیازهای داخلی است. مدیریت روزانه بیمار، روش های مختلف رزرواسیون تلفنی، اینترنتی و SMS و الحاق این روش ها با یکدیگر و در صورت نیاز اتصال به کلیه HIS های موجود در کشور، گزارش های مبتنی بر استاندارد ISO ، تلفیق و یا ایجاد بستر برای نمایشگر اعلان حضور پزشک و وضعیت بیمار محورهای اصلی محصولات این شرکت می باشد.
کادر اصلی فنی و مهندسی شرکت را گروه های لیسانس و فوق لیسانس و دانشجوی دوره ی دکترا در رشته های مهندسی برق الکترونیک، کامپیوتر ( گرایش نرم افزار و سخت افزار )، مهندسی پزشکی و صنایع و مشاوران این مجموعه همکاران ارجمندی از مدیران مراکز درمانی و اساتید برتر دانشگاه ها می باشد.
همکاری با بیش از 12 دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور، نصب و راه اندازی سامانه های هوشمند نوبت دهی و رزرواسیون در بیش از 60 مجموعه درمانی درکشور و طراحی و تولید سامانه هوشمند ثبت و رزرو نوبت با استفاده از کارت ملی از جمله افتخارات ما می باشد.

این شرکت توسط شورای عالی انفورماتیک احراز صلاحیت شده و جواز و پروانه تولید را از وزارت محترم صنایع و معدن دریافت نموده، عضو انجمن تحقیقات وزارت صنایع، عضو انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و عضو انجمن انفورماتیک کشور می باشد.

برگزاری ده ها کارگاه آموزشی، اقلیم شناسی و تحلیل بیش از 400 مرکز درمان در کشور و شرکت در ده ها کنگره ، سمینار و نمایشگاه های تخصصی پزشکی از جمله فرایندهای ترویج و فرهنگ سازی سلامت الکترونیک می باشد که به عنوان یکی از متولیان این امر تمام همت و تلاش خود را در راستای این ترویج به کار گماشته ایم.

این شرکت در حال حاضر آماده ارائه مشاوره در طراحی و اجرا و یا اجرای پروتکل های سیستم های هوشمند نوبت دهی پذیرش ، درمانگاه ، آزمایشگاه ، کلینیک های ویژه و اورژانس و… می باشد